Lytics (1.0.6) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Audience
fr: Auditoire

en: Edit
fr: Modifier

en: Account Name
fr: Nom du compte

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Published
fr: Publié

en: Domain
fr: Domaine

en: Review
fr: Vérifier

en: Draft
fr: Brouillon

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Enable Debug Mode
fr: Activer le Mode de Débogage
