Lytics (1.0.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Domain
mn: Домэйн

en: Configuration
mn: Тохиргоо
