Lytics (1.0.4-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Account Name
de: Kontoname

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Domain
de: Domäne

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Review
de: Überprüfung

en: Paused
de: Pausiert

en: Draft
de: Entwurf

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Account Details
de: Benutzerkontodetails

en: Access Token
de: Zugriffs-Token
