Lytics (1.0.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Domain
th: โดเมน

en: Configuration
th: กำหนดค่า
