Lytics (1.0.7) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Draft
ug: كوپىيە
