Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Custom
ar: مخصّص

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان
