Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota
