Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
