Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Success
el: Επιτυχία

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
