Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Custom
fi: Oma

en: Success
fi: Onnistui

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi
