Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
