Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Success
nl: Succes

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype
