Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Custom
da: Tilpasset

en: Success
da: Succes

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type
