Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Custom
sv: Anpassad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp
