Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
