Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Custom
ro: Personalizat

en: Success
ro: Succes

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate
