Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Field types
cs: Typy polí

en: Machine Name
cs: Strojový název
