Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Machine Name
et: Masinnimi
