Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Machine Name
id: Nama Mesin
