Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Machine Name
ja: システム内部名称
