Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Source field
nl: Bronveld

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
