Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
