Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Machine Name
tr: Makine Adı
