Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Field types
uk: Типи полів

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Machine Name Widget
uk: Віджет машинної назви
