Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Source field
he: שדה המקור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine Name
he: שם מכונה
