Maestro (3.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: On
et: Sees

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Display
et: Kuva

en: Assigned to
et: Määratud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Details
et: Üksikasjad

en: Role
et: Roll

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Template
et: Mall

en: Close
et: Sulge

en: Task
et: Ülesanne

en: Operation
et: Operatsioon

en: Notifications
et: Teated

en: Change
et: Muutmine

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Variables
et: Muutujad

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: The name of the variable.
et: Muutuja nimi.

en: The value of the variable.
et: Muutuja väärtus.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Select Template
et: Vali mall
