Maestro (3.0.1-rc2) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Display
sl: Prikaz

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Order
sl: Vrstni red

en: Close
sl: Zapri

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Tasks
sl: Opravila

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
