Maestro (4.1.1) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Order
mn: Дараалал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
