Maestro (4.1.2) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Introduction
br: Digoradur

en: About
br: Diwar-benn
