Maestro (4.1.4) - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Variable
bg: Променлив

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: Assigned
bg: Назначена на

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Details
bg: Детайли

en: Role
bg: Роля

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: Operation
bg: Действие

en: Notifications
bg: Известия

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Template id
bg: Идентификатор на шаблона

en: The name of the variable.
bg: Името на променливата

en: The value of the variable.
bg: Стойността на променливата
