Maestro (4.1.4) - en to gl translation catalogue (66 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Private
gl: Privado

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: On
gl: Activo

en: Documentation
gl: Documentación

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Display
gl: Visualización

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Off
gl: Desactivado

en: To
gl: Para

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Details
gl: Detalles

en: By
gl: Por

en: Method
gl: Método

en: Role
gl: Rol

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Operator
gl: Operador

en: Order
gl: Orde

en: Template
gl: Modelo

en: Close
gl: Pechar

en: Task
gl: Tarefa

en: Operation
gl: Operación

en: Change
gl: Cambiar

en: Token
gl: Símbolos

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Entity
gl: Entidade

en: Workflow History
gl: Historial do Fluxo de Traballo

en: Missing
gl: Perdido

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Complete
gl: Completa

en: Webform
gl: Formulario web

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Queue ID
gl: ID da cola

en: Bundle
gl: Paquete

en: Template Variables
gl: Variábeis da Plantilla

en: Archived
gl: Arquivado

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
