Maestro (4.2.2) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: To
dz: ལུ་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
