Maestro (4.2.2) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Date format
nn: Datoformat

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Details
nn: Detaljar

en: Role
nn: Rolle

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Close
nn: Lukk

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Tasks
nn: Oppgåver

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
