Maestro (4.2.3) - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Private
ca: Privat

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: Assigned
ca: Assignat

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Off
ca: Inactiu

en: To
ca: Per

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Details
ca: Detalls

en: By
ca: Per

en: Method
ca: Mètode

en: Role
ca: Rol

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Redirect to
ca: Redirigir a

en: Handler
ca: Controlador

en: Operator
ca: Operador

en: Order
ca: Ordre

en: Template
ca: Plantilla

en: edit template
ca: edita la plantilla

en: Close
ca: Tanca

en: Task
ca: Tasca

en: Operation
ca: Operació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Change
ca: Canvia

en: Accept
ca: Accepta

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Fixed
ca: Fixat

en: Missing
ca: Perdut

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Complete
ca: Finalitza

en: Webform
ca: Formulari web

en: Tasks
ca: Tasques

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: If
ca: Si

en: notifications
ca: notificacions

en: Queue ID
ca: ID de la cua

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Assign to
ca: Assigna

en: The name of the variable.
ca: El nom de la variable

en: The value of the variable.
ca: El valor de la variable

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Assignee
ca: Representant

en: Archived
ca: Arxivat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Task ID
ca: ID de la tasca
