Maestro (4.2.3) - en to fi translation catalogue (85 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Private
fi: Yksityinen

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Public
fi: Julkinen

en: On
fi: Käytössä

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Display
fi: Näyttö

en: Assigned
fi: Vastuuhenkilö

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Active
fi: Voimassa

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Off
fi: Pois päältä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Variable name
fi: Muuttujan nimi

en: Variable value
fi: Muuttujan arvo

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Method
fi: Tapa

en: Role
fi: Rooli

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: Operator
fi: Operaattori

en: Order
fi: Järjestys

en: Close
fi: Sulje

en: Task
fi: Tehtävä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Change
fi: Muuta

en: Token
fi: Muuttuja

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Complete
fi: Valmis

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Event Name
fi: Tapahtuman nimi

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Path is required.
fi: Polku on pakollinen.

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: If
fi: Jos

en: notifications
fi: ilmoitukset

en: Queue ID
fi: Jonon ID

en: Bundle
fi: Paketti

en: Assign to
fi: Osoita tehtävä

en: The name of the variable.
fi: Muuttujan nimi.

en: The value of the variable.
fi: Muuttujan arvo.

en: Add Template
fi: Lisää template

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Task ID
fi: Tehtävän ID

en: Delete Template
fi: Poista template

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu

en: Manual Entry
fi: Manuaalinen määrittäminen
