Maestro (4.2.4) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: On
af: Op

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: To
af: Aan

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Method
af: Metode

en: Role
af: Rol

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Tasks
af: Take
