Maestro (4.2.4) - en to sv translation catalogue (78 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Private
sv: Privat

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Public
sv: Offentlig

en: On
sv: På

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Variable
sv: Variabel

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Display
sv: Visa

en: Assigned
sv: Tilldelad

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Email Address
sv: E-postadress

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Date format
sv: Datumformat

en: Off
sv: Av

en: To
sv: Till

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Details
sv: Detaljer

en: By
sv: Av

en: Method
sv: Metod

en: Role
sv: Roll

en: Link text
sv: Länktext

en: Redirect to
sv: Omdirigera till

en: Handler
sv: Hanterare

en: Order
sv: Ordning

en: Template
sv: Mall

en: Close
sv: Stäng

en: Task
sv: Uppgift

en: Operation
sv: Funktion

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Change
sv: Ändra

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Accept
sv: Accepterar

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Entity
sv: Objekt

en: Fixed
sv: Fast

en: id
sv: ID

en: Missing
sv: Saknas

en: Changed
sv: Ändrad

en: Completed
sv: Slutförd

en: Complete
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Variables
sv: Variabler

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Test Mode
sv: Testläge

en: Assignment
sv: Uppdrag

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Assign to
sv: Tilldela till

en: Reminder
sv: Påminnelse

en: Archived
sv: Arkiverad

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Task ID
sv: ID-nummer för händelse

en: Delete Template
sv: Radera mall

en: Edit Template
sv: Redigera mall
