Maestro (4.2.5) - en to gu translation catalogue (44 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Private
gu: ખાનગી

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Public
gu: જાહેર

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Details
gu: વિગતો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Role
gu: હોદો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Task
gu: કાર્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
