Maestro (4.2.5) - en to ps translation catalogue (41 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Variable
ps: بدلیده

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Details
ps: سپړنې

en: Role
ps: ونډه

en: Order
ps: اوډون

en: Close
ps: تړل

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Change
ps: بدلون

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Missing
ps: ورك

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Tasks
ps: دندې

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Task ID
ps: دنده پېژند
