Maestro (4.2.5) - en to ug translation catalogue (44 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: All
ug: ھەممە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Close
ug: يېپىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
