Maestro (4.3.0) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Role
az: Rollar

en: Link text
az: Link mətni

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Change
az: Dəyişmək

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Fixed
az: Sabit

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Machine Name
az: Maşın Adı
