Maestro (4.3.0) - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Private
eu: Pribatua

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Method
eu: Metodoa

en: Role
eu: Rol

en: Order
eu: Ordena

en: Close
eu: Itxi

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Change
eu: Aldatu

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: notifications
eu: jakinarazpenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: The name of the variable.
eu: Aldagaiaren izena.

en: The value of the variable.
eu: Aldagaiaren balioa.

en: Asc
eu: Goraka
