Maestro (4.3.0) - en to ms translation catalogue (53 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Private
ms: Persendirian

en: Author
ms: Pengarang

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Weight
ms: Pemberat

en: Variable
ms: Pemboleh ubah

en: Link
ms: Pautan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Path
ms: Laluan

en: Display
ms: Paparan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: To
ms: Kepada

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Details
ms: Butiran

en: Desc
ms: Menurun

en: By
ms: Oleh

en: Method
ms: Kaedah

en: Role
ms: Peranan

en: Order
ms: Urutan

en: Close
ms: Tutup

en: Operation
ms: Operasi

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Apply
ms: Pohon

en: Tasks
ms: Tugasan-tugasan

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
