Maestro (4.3.0) - en to sk translation catalogue (84 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: On
sk: Zapnúť

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Variable
sk: Premenná

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Variable value
sk: Hodnota premennej

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Method
sk: Metóda

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Handler
sk: Manažér

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Template
sk: Šablóna

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Operation
sk: Operácia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Lines
sk: riadky

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Variables
sk: Premenné

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Execute
sk: Spustiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Template Variables
sk: Dočasné premenné

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The name of the variable.
sk: Meno premennej.

en: The value of the variable.
sk: Hodnota premennej.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Modal
sk: Modálny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Reassign
sk: Znovu priradiť
