Maestro (4.3.0) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Details
sq: Hollësi

en: Operation
sq: Veprimi

en: About
sq: Informacione
