Maestro (4.4.0) - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Private
cs: Soukromé

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Public
cs: Veřejná

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Display
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Date format
cs: Formát data

en: To
cs: Komu

en: Details
cs: Detaily

en: By
cs: Od

en: Method
cs: Metoda

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Handler
cs: Ovladač

en: Operator
cs: Operátor

en: Template
cs: Šablona

en: Close
cs: Zavřít

en: Operation
cs: Operace

en: Change
cs: Změnit

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Fixed
cs: Pevná

en: Missing
cs: Chybějící

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Complete
cs: Dokončit

en: Variables
cs: Proměnné

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: If
cs: Jestliže

en: Test Mode
cs: Testovací režim

en: notifications
cs: oznámení

en: The name of the variable.
cs: Název proměnné

en: The value of the variable.
cs: Hodnota proměnné

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Archived
cs: Archivováno

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Machine Name
cs: Strojový název
