Maestro (4.4.0) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ
