Maestro (8.x-2.1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Order
ga: Ordú

en: Completed
ga: Déanta

en: Complete
ga: Déanta
