Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Key
ka: გასაღები
