Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: None
km: គ្មាន

en: Key
km: សំខាន់
